Prizren: Vetura e Policisë humb kontrollin dhe del nga rruga (FOTO)

Një aksident i trafiku i ka ndodhur veturës së Policisë së Kosovës ditën e sotme në fshatin Korisht të Prizrenit.

Sipas dëshmitarëve, Policia kishte tejkaluar duke bërë kështu që të humbiste drejtimin dhe të përfundonte në borë.