Prezantuesja dhe modelja shqiptare ‘ngritin’ temperaturat! Ja çka kanë bërë me këmbët e tyre

Janë të dyja mjaft të bukura.

Por, sonte, prezantuesja Roza Lati dhe modelja Sara Kolami kanë treguar se sa seksi di të jenë, shkruan Ballkani.info.

Në Instagram, Roza ka hedhur një foto ku shihet bashkë me Sarën me të cilën duken mjaft elegante me fustanet e tyre, të cilat kishin nxjerrë në pah linjat trupore.

Edhe ngritja e këmvbe ishte një provokim tjetër që nxiti më pas meshkujt me komente të ndryshme të lënë në foto./Ballkani.info/

https://www.instagram.com/p/Bq-YAVrF_b8/?utm_source=ig_web_copy_link