Policia arreston një person në qendër të Prishtinës (FOTO/VIDEO)

Policia e Kosovës ka ndaluar dje një veturë të dyshimtë në qendër të Prishtinës nga e cila ka arrestuar një person.

Sipas dëshmitarëve në vendin e ngjarjes, policia ka arrestuar një person në mes të rrugës në afërsi të Katedrales në Prishtinë.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën te vendin i quajtur ‘’Tri Kapelat’’.

KALLXO.com ka siguruar fotografi dhe video nga vendi i ngjarjes.

https://kallxo.com/wp-content/uploads/2018/10/VIDEO-arrestimi-i-nje-personi-nga-Policia-ne-qender-te-Prishtines.mp4?_=1