Bashkëpunimi

“Po ta boj hallall”, vjen nga Engjëllusha Salihu dhe Afrim Muçiqi

Engji dhe Afrimi publikuan këngën e re.

Engjëllusha Salihu dhe Afirm Muçiqi sapo kanë publikuar projektin e ri muzikor, shkruan lajmi.net.

“Po ta boj hallall”, titullohet kënga e re e dy artistëve që vjen e shoqëruar me videoklip dhe flet për lidhjen babë e bijë.

Për tekstin e kësaj kënge u kujdes Arian Agushi, muzikën Shyhrete Behluli, orkestirmin Miti Geci, ndërsa videoklipi u punua nga Vizioni Media.

Më poshtë mund ta dëgjoni projektin e ri muzikor kënduar nga Engjëllusha Salihu dhe Afrim Muçiqi.

Shpërndaje