Kinostudio

Përplasja me armë në Tiranë/ Ndërron jetë i plagosuri

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar këtë mbrëmje në Kinostudio.

I plagosuri është dërguar për kurim në spital ku nuk ka mundur ti shpëtojë plagëve të marra.

Autori i dyshuar është larguar për në zonën e Freskut ndërsa policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka nisur punën për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

loading…