Për herë të parë Enca flet për Tunën

Enca shpesh është ankuar se nuk po ka përkrahje prej kolegëve të saj.

Kjo se, një numër i madh i tyre nuk ia shpërndajnë asaj këngët në rrjetet sociale dhe nuk e ndjekin në rrjetet sociale, shkruan Ballkani.info

E kjo gjë siç duket ka bërë që Enca të mos flasë asnjëherë për ta, sidomos publikisht.

Por këtë ‘rregull’ të saj e theu sot.

Enca ka hedhur një video të Tunës në Instastory, ku e veçoi për sinqeritetin dhe klasin që këngëtarja Sejdi e tregon gjithmonë.

E Tuna kësaj here duhet ta konisderojë veten me fat që Enca foli mirë për të!/Ballkani.info/