Pas lindjes së djalit kështu po duket trupi i Adelina Tahirit

Nuk ka shumë kohë që ka sjell në jetën fëmijën e saj të parë.

Adelina Tahiri që nga lindja e Jonit nuk ka dalur pothuajse asnjë herë pa të birin dhe fotografitë që i ka publikuar në rrjetet sociale janë pothuajse me fokus te ai, shkruan Ballkani.info.

Por, sonte, ajo siç duket ka vendosur të tregojë se sa në formë është.

Në Instastory këngëtarja ka hedhur një fotografi ku shihet komplet trupi e që duket mjaft e formësuar.

Një tjetër detaj që vërehet në foto është gjoksi të cilin e kishte nxjerrë pak jashtë./Ballkani.info/