Reperi

Pas hiteve të verës, reperi kosovar bëhet baba

Një lajm i mirë vjen nga reperi Lyrical Son. Në pak muaj, familja e Festimit do zgjerohet!

Burime pranë çiftit kanë treguar për prive.al se bashkëshortja e Festimit, është shtatzënë.

‘Gresa është disa muajsh shtatzënë dhe këtë e ka konfirmuar në një vizitë gjinekologjike në Shkup ditëve të fundit’ – është shprehur burimi.

Mbetet të kuptohet me kohë gjinia e foshnjes që presin çifti.