sfida

Pas “Bottle Challenge” hapet sfida nudo! Pas Lindsay Lohan, një tjetër këngëtar çmend rrjetin me foton e tij nudo

Pas sfidës më të fmshme që çmendi të gjithë të famshmit, sapo kaanë nisur një sfidë të re atë të pozimit nudo. Këtë gjë për herë të parë e vazhdoi aktorja Lindsay Lohan, e cila ndezi rrjetin me pozen e saj përpara pasqyrës e zhveshur.

Ndërsa tani vëmendjen e ka marrë këngëtari i njohur Liam Payne, i cili ka çmendur vajzat vetëm më një postim në llogarinë e tij të Instagramit, ku shihet i ulur në një karrige në ballkon dhe ka pozuar tërësisht nudo ku duken mjaft mirë të pasmet e tij.

Për ta bërë akoma dhe më tërheqëse këtë foto, ai ka hedhur një vështrim të egër nga kamera dhe efektet e fotos i ka vendosur një filter bardh e zi.

Duhet ta pranojmë që duket shumë joshës dhe shumë sexy në këtë foto, edhe pse mendohet se fotoja është realizuar për një projekt të ri të tij.

navigate_before
navigate_next
loading…