Policia

PAMJE/ Policët në hall, i dyshuari iu ikën me skuter

Një patrullë policie në Minsk të Bjellorusisë u bë qesharake gjatë ndjekjes së një të dyshuari me skuter elektrik, i cili nuk iu bind thirrjes së tyre për të

I dyshuari, duke shfrytëzuar mjetin e tij që mund të hynte në rrugicat më të vogla i detyroi policët të sorollateshin për minuta të tëra rreth një kompleksi.

Zbuloni kremin rigjenerues që Melisa përdor për lëkurën e saj!
Videoja u filmua nga një dëshmitar dhe ende nuk dihet nëse i dyshuari u arrestua nga policia