Receta

Omlet me spinaç

Dëshironi një shujtë të shëndetshme dhe plotë shije? Por nuk keni shumë kohë.
Kjo recetë i plotëson të gjitha këto kritere

Çka iu nevojitet?

4 grusht spinaq,
2 lugë vaj ulliri,
djathë mozarella,
3 qepë të njoma,
djathë feta
1 thelpinj hudhër
4-5 vezë