Nusja ngre fustanin dhe i tregon të gjitha, fotoja bëhet virale në internet

Një fotografi e pafajshme e marrë në një dasmë është kthyer virale në internet vetëm për shkak të një detaji interesant.

Për shkak të një iluzioni optik, të krijuar nga pjesa e pasme e nuses dhe një të ftuare në banket, fotoja ka shkaktuar një numër të madh diskutimesh në rrjetet sociale.

Imazhi u nda fillimisht në Imgur nga përdoruesi imdur254 gjatë fundjavës dhe tashmë ka marrë shumë vëmendje duke marrë mbi 100,000 shikime ndërsa njerëzit u përpoqën të kuptojnë se çfarë po shihnin.

Të gjithë efektin e bën krahu i mysafires në plan të parë, i cili me një shikim të parë, e bën atë të duket sikur nusja po tregon më shumë seç duhet. Pra, duket sikur nusja ka ngritur fustanin dhe po ekspozon të pasmet.

Përdoruesi qe e ka shpërndarë fillimisht foton shkruante: Festa nga para, biznesi nga mbrapa.”

Një tjetër përdoruese komentonte: Djali im 4 vjeçar e pa këtë foto dhe më pyeti: mami pse janë të pasmet e saj jashtë?”