Moderatorja

Nusja e Kosovës shfaqet super ‘e nxehtë’ në pozat e reja

Ndërkohë që vazhdon me punën e saj, Marina Vjollca nuk heziton të shpërndajë fotografi në rrjetet sociale, ku numëron fansa të shumtë.

Moderatorja e njohur ka mbi 1.2 milion ndjekës në Instagram, ku publikon imazhe nga jeta e saj profesionale dhe personale.

Gjatë të shtunës, ajo e ka publikuar një fotografi, në të cilën shfaqet e mrekullueshme.

Prezantuesja ka të veshur një fustan të gjelbër, i cili është i hapur në pjesën e këmbës, ndërsa ka marrë dhjetëra mijëra pëlqime brenda një ore.

Këtë veshje, ajo e ka zgjedhur për emisionin e saj televiziv, në të cilin padyshim se i kushton vëmendje të madhe dukjes së saj.

View this post on Instagram

Sonte “Klanifornia” Ora 21:00

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca) on