Nuk ndalet Gjermania, shënon golin e tretë (VIDEO)

Gjermania ka shënuar golin e tretë kundër Rusisë

Në minutën e 40’të ka trefishuar rezultatin Serge Gnabry.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti: