Prishtinë

Një veturë përfshihet nga zjarri në rrugën B (FOTO)

Një veturë është përfshirë sonte nga flakët në Prishtinë.

Ballkani.info merr vesh se vetura aktualisht po digjet, ndërsa në vendin e ngjarjes kanë dalë zjarrfikësit dhe policia.

Incidenti ka ndodhur në Rrugën B të kryeqytetit, afër qendrës tregtare “Royal Mall”.

Nuk dihen shkaqet e zjarrit e as pasojat në njerëz. /Ballkani.info/