Klaksvik – Ballkani

Nis ndeshja Klaksvik – Ballkani

Ka nisur ndeshja e dytë në kuadër të rrethit të tretë në Conference Leagu ndërmjet Klaksvik dhe Ballkanit që po zhvillohet në Ishujt Faroe, shkruan Demokracia.com.

Ballkani ka epërsi nga ndeshja e parë me rezultat 3:2 dhe sonte duhet ta mbrojë këtë epërsi për të kaluar në Play-off që do të ishte historike për futbollin kosovar. /Demokracia.com