Beyonce

Nëna e këngëtares së njohur tregon se e tërë familja kanë bërë testimet për COVID-19

Tina Lawson, nëna e Beyonce, deklaron se të gjithë rezultuan negativ, dhe më në fund mund të darkojnë së bashku.

Tina Lawson nëna e këngëtares Beyonce ka njoftuar publikun me një deklaratë se gjithë familja e saj kanë i janë nënshtruar testeve për COVID-19, shkruan Perthnow.

“Ne i kemi marrë rezultatet dhe të gjithë janë në rregull, kështu që shpresoj të mund të bashkohemi për Ditën e Nënës dhe të darkojmë së bashku”, tha e ëma e këngëtares.


Tina – e cila është e martuar me Richard Laëson që nga viti 2015 – ka katër nipër, vajzën tetë vjeçare të Beyonce, Blue Ivy dhe binjakët dy vjeçar, Sir dhe Rumi dhe djalin 15-vjeçar të Solange të quajtur Daniel Jr.

Image

© SYRI.net