Paris

Në Paris aty ku është Enca po qëndron edhe këngëtari kosovar

Këngëtarja Enca Haxhiu së fundmi po ndodhet në Paris ku nga atje po provokon përmes fotografive që po i publikon në Instagram, shkruan Ballkani.info.

Mirëpo, në “qytetin e dashurisë” po qëndron edhe një këngëtar nga Kosova.
Fjala është për Alban Ramosaj i cili ka hedhur një video në Instastory ku shihet se është në Paris.

E se a janë bashkë ata, mund të themi se jo pasi Albani dhe Beatrix kanë vite që kanë prishur marrëdhëniet me Encën!/Ballkani.info/