Sara

Ndjekësi i shkruan: Je bo e famshme prej të dashurit që as burr se ke, kështu ia kthen Sara

E dashura e Ledrit, ka publikuar një fotografi në Instagram nga makina.

Ajo u shfaq e veshur me një fustan të shkurt me ngjyrë të zezë.

Sara, kishte zgjedhur të pozojë nga makina por ajo se çka mori vëmendje më shumë ishte barku i saj.

‘Unë vozis kur ai pi, por ai ende dëshiron të bëjë fotografi’, ka shkruar në imazh.

Sara, mori komente të shumta nga fansat dhe ndjekësit. Një nga komentet i shkroi se mos t’i rritet mendja pasi që ajo është shtatzënë me të dashurin dhe është bërë e famshme nga ai. Sara, ka zgjedhur të mos i përgjigjjet.