Bali Muharremaj

Muharremaj prezanton veprën madhështore të mbikalimit mes Shirokës dhe Suharekës

Kandidati për kryetar të Suharekës ngsa radhët e AAK-së, Bali Muharremaj ka prezantuar përmes një video veprën madhështore të mbikalimit mes Shirokës dhe Suharekës, transmeton Ballkani.info.

Muharremaj ka thënë se ky mbikalim do ta ketë pamjen mahnitëse, e cila do të mbetet njëra ndër ikonat e prezentimit të qytetit të Suharekës.

Postimi i plotë: