Reperi

Mozzik uron 14 vjetorin e pavarësisë me një foto krah Kadri Veselit

Sot Kosova feston ditëlindjen e saj të 14.

Ndërkohë, figura të njohura e kanë uruar 14 vjetorin duke mos munguar urime edhe nga artistët shqiptarë vendor dhe ndërkombëtarë.

Reperi, Mozzik ka zgjedhur të bëjë një urim special me një fotografi, bashkë me ish-kryeparlamentarin e Kuvendit të Kosovës, Kadri Veselin. “Urime 14 vjet shtet Kosovë! Qofsh e bekuar Kosovë! Liria ka emër”,  shkruan Mozzik teksa mbishkrimin e përcjell simbole shtetërore.

Kujtojmë se, Mozzik së fundmi ka lansuar albumin e radhës i cili përfshin disa këngë, pa videoklip vetëm me audio-inçizim.