Çifti i njohur

Mozzik dhe Loredana mbledhin 1 milion klikime brenda 14 orëve me “Rosenkrieg”

Çifti i njohur i estradës ka lansuar në treg projektin e ri muzikor.

Loredana dhe Mozzik kanë publikuar bashkëpunim e shumëpritur muzikor “Rosenkrieg”.

Kënga tashmë ka kaluar 1 milion klikime në Youtube dhe deri tani shumica  e komenteve janë pozitive.

Me producent Luka Katic dhe Nancho by Fati.tv dhe kompani të prodhimit Fati Media Group GmbH këngën mund ta dëgjoni përmes linkut më poshtë.