Çifti

Mozzik dhe Loredana janë sërish bashkë VIDEO

Janë shumë të diskutuar në mediat rozë.

Mozzik dhe Loredana, kanë qenë dhe janë gjithmonë në fokus të mediave rozë.

Kur flitet për ta, gjithmonë ka aludime nëse janë bashkuar apo jo. Burime të “Express Rozë”, bëjnë të ditur se dyshja po gatuajnë një super hit, i cili pritet të jetë pjesë e albumit më të ri të reperit.

Detajet tjera i gjeni në materialin më poshtë.