Motra e Encës ia prek organin gjenital një djali në rrugë (FOTO)

Për pak ditë është nata e Halloween dhe në Shqipëri ka disa vite tashmë që festohet.

Një ndër personazhet që po përgatitet për këtë festë është edhe motra e këngëtares Enca Haxhia , Uindi.

Së fundmi ajo i ka habitur të gjithë ndjekësit me një foto të pazakontë teksa shihet teksa i prek organin gjenital një djali të veshur  me kostum Halloweeni.

Uindi shkruan:

Kur ti dhe i dashuri yt jeni një çift blloku dhe me rregull 3shi “blloku hoes” i futen në dm me prish punë … Dhe duhet të hedhësh foto të tilla me të dashurin ku je duke shënuar qartë territorin tënd.”

Kujtojmë se Uindi, tashmë 18 vjeç ka përshkruar shpesh se është një vajzë e dashuruar me një djalë blloku.