Mosmarrëveshja në Viti kalon në ‘luftë me shkopinj’, bëhen për spital

Një person është arrestuar ditën e djeshme, për shkak se pas një mosmarrëveshje ka rrahur me shkop druri një mashkull shqiptar.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Pozheran të Vitisë, ku viktima ka pranuar tretman mjekësor dhe po vazhdon trajtimin e mëtutjeshëm mjekësor.

Ndryshe, i dyshuari është dërguar në mbajtje.