Prishtinë-Ferizaj

Momenti kur mërgimtarit i thyhet vetura dhe i vidhet çanta me para dhe dokumente VIDEO

Veturat e mërgimtarëve që kanë ardhur për pushimet e festave në Kosovë, janë kthyer në cak të hajnave.

Kështu ka ndodhur në një parking në magjistralen Prishtinë-Ferizaj, ku hajnat kanë thyer xhamin e veturës dhe nga aty kanë grabitur një çantë ku kishte para dhe dokumente.

Rasti është raportuar në polici.