përplasjet

Molliqaj në festë: U kursyem nga pallavrat e Kurtit, kjo na bëri të ndihemi më të lumtur

Partia Social Demokrate ka festuar sonte me bashkë partiakët me rastin e fundvitit.

Deputeti i kësaj partie, Dardan Molliqaj, dikur sekretar i LVV-së, ka thënë se ndihet i lumtur që nuk shikoi Albin Kurtin në një emision televiziv.

Postim i plotë:

Ndeja e PSD-se sonte ishte e mrekullueshme per shume arsye!

Perkrahesit e PSD-se perplote vullnet dhe aktivistet e palodheshem e krijuan nje atmosfere te paharrueshme, me te cilen po e permbyllim kete vit me suksese te paharrueshme.

Edhe qe u kursyem nga pallavrat e Kurtit ne Rubikon na beri te ndihemi edhe me te lumtur.