Dhuratë

Modric i bën dhuratë Kadri Veselit (FOTO)

Ylli i Kroacisë dhe Real Madrit – kandidati serioz për topin e artë, Luka Modric i ka bërë dhuratë kryeparlamentarit të Kosovës, Kadri Veselit.

Veseli ka shkruar në Facebook se ndihet mirë të merr dhuratë, sipas tij nga futbollisti më i mirë në botë:

“Ndjenjë shumë e mirë të kesh një dhuratë si kjo, me dedikim personal nga futbollisti më i mirë në botë”, shkroi Veseli. /Ballkani.info/