Roza Lati

Moderatorja shqiptare: Me këta burra nuk do të lidhesha kurrë, janë posesivë

Roza Lati njihet për natyrën e saj pa komplekse. Së fundmi, në një intervistë televizive, moderatorja ka zbuluar se me cilin mashkull të Horoskopit nuk do të dilte kurrë.

Moderatorja tha se nuk do të lidhej kurrë me një burrë që i përket shenjës së Akrepit pasi sipas saj, janë posesivë.

“Me Akrepin nuk do lidhesha kurrë. Ata janë shumë posesiv dhe mbytës. Në periudha të shkollës kur kemi qenë të vogla femrat me negative kanë qenë akrepa dhe kur unë largohesha bëheshin xheloze dhe bënin skema.”, u shpreh mes të tjerash moderatorja e njohur.

/abcnews.al