Ashley Graham

Modelja promovon gjidhënien, shfaqet duke e ushqyer fëmijën FOTO

Modelja e famshme është shfaqur duke e ushqyer foshnjën me gji.

Modelja e famshme amerikan, Ashley Graham, vazhdon ta promovoj gjidhënien, shkruan lajmi.net.

Ajo pothuajse çdo herë ndan me ndjekësit momente duke e ushqyer fëmijë e saj me gji.

Njësoj ka vepruar edhe në postimin e fundit kështu duke treguar se sa e rëndësishme është kj pjesë si për nënën ashtu edhe fëmijën.

Ajo dhe Justin Erwin së fundmi u bënë prindër të një djali.