Modelja e njohur ‘pushton’ rrugët e Kalifornisë

Alessandra Ambrosio është ndër modelet më të kërkuara.

37 vjeçarja vazhdon të jetë në formë të jashtëzakonshme dhe këtë e dëshmojë edhe gjatë një ditë të zakonshme në Santa Monika të Kalifornisë.

Me një palë gjinse dhe një jakne të lëkurës, modelja dukej në top-formë edhe kësaj radhe.

Bukuroshja braziliane e cila është nënë e dy fëmijëve nuk ishte pjesë e shfaqjes së njohur të ‘Victoria’s Secret’ e cila u mbajt javën e shkuar për herë të parë që nga viti 2000.