Modelja

Modelja e njohur krejt e lagur nuk di të ndalur, ‘ngacmon’ imagjinatën me videon e fundit

Ana provokoi keq me veshjen transparente.

Ana Cheri ka ndarë me ndjekësit një tjetër video provokuese, në të cilën i lë pak vend imagjinatës.

Modelja kishte veshur një bodysuit të bardhë e transparent, ndërsa po bënte lëvizje provokuese para kamerës.

Në plan të parë ajo vuri të pasmet derisa po e filmonin të lagur tërësisht dhe pranoi komente të shumta nga ndjekësit.

Ana ndiqet nga më shumë se 12 milionë persona në Instagram, ndërsa është pjesë e shumë kampanjave.

View this post on Instagram

Dropping Tomorrow @ #LinkInBio 😈

A post shared by AnaCherí (@anacheri) on