Mësohet data e lansimit të këngës së Sevenit dhe Tunës

Tashmë është bërë e ditur që ata po vijnë me duet.

Madje, i ditur u bë edhe fakti që në klipin e këngës së Sevenit dhe Tunës do të jetë modelja Vildane Zeneli.
Kurse, sonte u zbulua një detaj tjetër.

Fjala është për datën e lansimit të këtij projekti muzikor, e që do jetë nesër (e premte) ora 17:00.

Këtë gjë e ka bërë të ditur vet Seveni përmes një fotografie të hedhur në Instagram e padyshim që të shumta ishin edhe komentet e fansave të cilët thoshin se mezi po e presin këtë projekt.