Veshje

Mes problemeve martesore me Tom Bradyn, Gisele Bundchen shfaqet me veshje të thjeshtë në Miami

Gisele Bundchen u pa në Miami të premten në mes të dramës martesore me bashkëshortin e saj, Tom Bradyn.

Modelja dukej e thjeshtë me një bluzë të bardhë, pantallona dhe sandale të ngjashme.

Dalja e Bundchen erdhi dy ditë pasi Page Six raportoi se ajo dhe qendërmbrojtësi i NFL po qëndronin në Miami.

Gisele (Foto: Backgrid)

Një burim tha se ish-engjëlli i Victoria’s Secret, 42 vjeçare, qëndroi në shtëpinë që ajo dhe Brady morën me qira në vitin 2020, ndërsa rezidenca e tyre ishte në rinovim.

Sa i përket atletit 45-vjeçar, burimi theksoi se mbetet e paqartë se ku ishte strehuar, megjithëse nuk ishte me bionden.

Modelja u kthye në qytet të mërkurën, pasi ishte fotografuar më parë në Neë York me vajzën Vivian, 9 vjeçare. (Brady është gjithashtu babai i djemve Jack, 15 vjeç dhe Benjamin, 12 vjeç).

Gisele (Foto: Backgrid)

“Tom dhe Gisele së fundmi kanë qenë në luftë për ta bërë martesën e tyre të funksionojë dhe janë ndarë”, tha një burim për Page Six muajin e kaluar.

Edhe pse dyshja nuk kanë folur për dramën e tyre, Brady bëri disa aludime në muajin gusht.

Gisele dhe Tom (Foto: Getty Images)

Biznesmenja ka munguar dukshëm në lojërat e Brady që nga fillimi i sezonit të tij të 23-të më 11 shtator.