Kryeministri

Mediat në Tiranë: Rama braktis Shqipërinë, ja mbath në …

Prej 5 ditësh studentët janë ngritur në një protestë të madhe ku kërkojë arsim falas dhe kushte më të mira. Prej 5 ditësh Rama hesht, madje sëfundmi është larguar nga Shqipëria.

Lajmi i vajtjes së Ramës në Turqi është bërë i ditur në vetë faqen e presidentit turk, teksa nuk dihet arsyeja e vizitës së tij.

Nuk dihet se përse kryeministri ka zgjedhur të mbajë sekret këtë vizitë të papritur.