McKresha me këngë të re dhe gangsteri i njohur shqiptar këtë javë ekskluzivisht në SevenBizz

Këtë javë SevenBizz me intervista dhe të reja bombastike.
Këtë të premte në SevenBizz mund të ndiqni:

– Aktori i njohur ndërkombëtarisht John Alite tregon se kush nga femrat në estradë i ka shkruar, flet për Stresin.

– Shengyl Ismajli dhe i biri Lumi tregojnë për çmenduritë e njëri-tjetrit.

– Mc Kresha po sjell bashkëpunim të ri, pamje ekskluzive nga xhirimet.

– Diona Fona sjell premierë këngën e saj më të re.