LAJMI I FUNDIT

Mbappe shënon super-gol në kohën shtesë

Kylian Mbappe ka vendosur sfidën mes Parisit dhe Real Madridit. Mbappe ka shënuar për 1:0 në minutën e 94-t të ndeshjes në Paris.

Mbappe ka kaluar mjeshtërisht dy lojtarë të Realit dhe ka shënuar gol të bukur.

Goli: https://streamgg.com/v/620c1f5031444