Prezantuesja

Marina Vjollca josh me dukjen në pozat e reja, shpenzon afër dy mijë euro për veshjen

Prezantuesja e njohur shqiptare, Marina Vjollca, është ndër më të pëlqyerat në estradën shqiptare.

Ajo në rrjete sociale është tejet aktive, ndërsa në mënyrë të vazhdueshme sjell imazhe nga përditshmëria.

Së fundmi, në disa postime në Instagram ajo ka joshur miliona ndjekës, ndërsa është parë e veshur me një bluzë dhe këmishe të ngjyrës portokalli.

Shqipe.Closet kanë analizuar çmimet e veshjes dhe aksesorëve të saj, të cilat gjithsej arrijnë shumën prej 1.770 funta (1.951 euro).

Çmimin më të lartë e mban mini-fundi i saj, kurse më të lirën, xhakete me dekolte të hapur.