Bukuroshja

Marina publikon foto duke marrë rreze dielli nga tarraca

Marina po shijon në shtëpi ditën me diell.

Marina Vjollca këtë ditë me diell po e shfrytëzon për të marrë rreze dielli nga shtëpia.

Moderatorja, së fundi publikoi një fotografi, në të cilën shfaqet duke marrë rreze dielli, e veshur me pantallona të shkurtër dhe bluzë.

“Ne tarrace duke marr rreze”, ishte mbishkrimi që ajo ia ka lënë fotos, në të cilën nuk munguan komentet e ndjekësve.

Në mesin e atyre që i komentuan ishte edhe Luana, e cila me shaka i shkruan “Po boll o goce boll se e myte fare ”.

Kujtojmë se Marina Vjollca tash e një kohë është e angazhuar në emisionin “Klanifornia”.

View this post on Instagram

Ne tarrace duke marr rreze☀️

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca) on