Lyrical Son sërish baba, zbulohet gjinia e foshnjës

Festimi dhe Gresa po bëhen prindër për herë të dytë dhe kjo është konfirmuar javë më parë.

Tani  ishte gruaja e reperit ajo e cila ka zgjedhur që nëpërmjet publikimit të disa Instastory të tregoi se po bëhet nënë e një vajze.

Ata tashmë e kanë edhe një tjetër vajzë të quajtur Eva të cilës shpejt do t’i vijë në jetë një motër.