Nënkryetari

Lutfi Haziri në Llap: LDK-në nuk mund ta përçani, sepse ne jemi ngritur në këmbë

Lidhja Demokratike e Kosovës (LDK) po mban tubim elektoral në Podujevë.

Në këtë tubim fjalim mbajti kryetari i Podujevës, Agim Veliu si dhe nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri.

Haziri gjatë fjalimit foli edhe në lidhje me lajmet e rrejshme.

“Le të bëjnë çfarë të duan, çfardo lajmi kur LDK-ja ka unitet ngrihet në këmbë, dhe ne jemi ngritur në këmbë”, tha Haziri. /Ballkani.info/

loading…