Lumi B lason këngën ‘Pse m’le’

Lumi B ka qenë mjaft aktiv këtë vit, me koncerte dhe krijime të reja.

Reperi ka p publikuar sot edhe këngën e tij më të re, ‘Pse m’le’, transmeton Indeksonline.

Projekti është produkt i shtëpisë së madhe muzikore ‘Red Box’ kurse video është realizuar nga Pink Moon dhe beat-i nga Koston.

Kjo këngë e sjellë Lumin me një ritëm më ndryshe dhe këngë të kushtuar për dashurinë dhe ndarjen.

https://www.youtube.com/watch?v=oGgT9YfYDAM