Motrat Ismaili

“Lumi ai që t’merr” komenti që e përfshiu edhe Adelinën në diskutimin e Zanfinës me fansen

Ndonëse nuk është aktive në muzikë, emri saj prapë se prapë është i dashur për publikun.

Këngëtarja Zanfina Ismaili ka publikuar një fotografi në Instagram dhe në mesin e shumë komenetve, ajo mori edhe një të tillë shumë interesant, shkruan Ballkani.info.

“Lumi ai që t’merr” ishin fjalët e një komentueseje por këto fjalë të saj Zanfina i hodhi poshtë me një mendim të Adelinës, duke i thënë se “Adelina mendon ndryshe” që nënkupton “I mjerë ai që të merr”.

Kjo shaka mes tyre padyshim që është qesharake, duke e ditur karakterin dhe anën e humorit të motrave Ismaili./Ballkani.info/