Reperja

Loredana në studio për projektin e ri

Loredana Zefi ka filluar punët për një tjetër këngë.

Që nga debutimi i saj në skenën muzikore vite më parë, Loredana është një nga emrat më aktiv e puna e saj është shpërblyer me suksese të shumta.

Reperja e cila është duke jetuar dhe vepruar në Zvicër, ka publikuar një fotografi në një studio muzikore ku shihet me producentin Miksu, teksa punojnë për këngën e re.

Kujtojmë se vetëm tre javë më parë ajo kishte publikuar bashkëpunim ‘Geh dein weg’ në bashkëpunim me Summer Cem dhe KC Rebell.