Reperi

Ledri Vula publikoi këngën ‘Trëndafil i zi’ me një klip shumë interesant

Ledri Vula ka qenë mjaft aktiv në karierrën e tij dhe së fundmi ka publikuar këngën e tij të re “Trëndafil i zi”.

Janë afro dy muaj që ka publikuar albumin e tij më të ri “10/10”.

Para pak minutash Ledri Vula ka publikuar edhe videoklipin e shtatë.

“Trëndafil i zi” është videoklipi i realizuar nga “Supercut”, në të cilin janë kombinuar me ngjyrat bardhë e zi është shumë i veçant.

Ndryshe Ledri këtë vit ka konfirmuar lidhjen e tij me Sara Hoxhën.