Lajmi i fundit

Lajmi i madh për njerëzimin mbarë! Zbulohet vaksina kundër koronavirusit në Irak, lajmi konfirmohet edhe…

Hoxha i njohur Ahmed Kalaja ka bërë të ditur se sipas medieve irakiene, mjekët irakien kanë zbuluar  vaksinën kundër koronavirusit.

Në një video të shpërndarë në Facebook, Kalaja ka bërë të ditur se vaksina kundër koronavirusit është zbuluar dhe janë të dhëna mëse të vërteta, shkruan Ballkani.info

Ky është postimi i plotë i hoxhës Kalaja: