termet

LAJMI I FUNDIT: Shqipëria goditet nga tërmeti

Mbrëmjen e së shtunës Shqipëria ë8shtë goditur nga tërmeti.

Shqipëria është goditur nga një tërmet me magnitudë 3.8 ballë të Rihterit, dhe thellësi 5 kilometra nën sipërfaqe.