Kylie Jenner

Kylie poza “bombastike” në fustan të bardhë, para 195 milionë ndjekësve të saj, në Instagram

23-vjeçarja pozoi në disa fotografi unike, të cilat i ndau në Instagram.

“Bottega baby”, shkroi Kylie sipër imazheve,  duke iu referuar markës italiane të modës “Bottega Veneta”, transmeton Indeksonline.

Jenneri  nxiti reagime e veshur me një fustan të bardhë në formë këmishe nga “Bottega Veneta”, e cila ia nxirrte  në pah format e saj të përkryera.

Themeluesja e “Kylie Cosmetics” kombinoi dukjen me një çantë me rrip zinxhiri dhe një palë vathë prej ari, ndërsa pozonte për foto në shtëpinë e saj në Hidden Hills.

Ylli i KUWTK ndau gjashtë fotografive mahnitëse me 195 milionë ndjekësit e saj, teksa mori pëlqime dhe komentet të shumta.