Ky është personi që humbi jetën nga kabllot e rrymës në Struzhë të Prizrenit

Ismet Osmanaj është personi që humbi jetën në Struzhë të Prizrenit.

Viktima përderisa ishte duke punuar aksidentalisht ka rënë në kontakt me kabllon e rrymës dhe si pasojë ka humbur jetën, shkruan “PrizrenPress”

Vdekjen e tij të e ka konstatuar ekipi mjekësor në vendin e ngjarjes.

Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë i viktimës dërgohet në IML për obduksion