Ky është goli fantastik i Cikalleshit

Sokol Cikalleshi ka shënuar sot në ndeshjen e Kupës që ekipi i tij, Goztepe ka luajtur përballë Cengelkoylspor.

Ndeshja ka përfunduar me rezultatin e thellë 4-0.

Sulmuesi shqiptar shënoi në minutën e 66-të dhe ndihmoi ekipin e tij për të kaluar në fazën tjetër.

Vlen të theksohet se ky ishte goli parë për shqiptarin me ekipin e tij të ri.